2. kapitola - Odpoledne

10. března 2012 v 17:36 |  kapitoly
Neira byla po dlouhém dni unavená. Nejraději by se ztratila někam se svojí knížkou a četla si. Ponořila by se do magického světa knihy, kde její idolové létají na dracích a bojují proti zlu.
Zoey na tom byla jinak. Vždy plná energie utekla by nejradši do lesíka lozit po stromech, houpat se na houpačce, skákat přes potok a kdo ví, jaké další vylomeniny by byla schopná provést.
Vyběhla ven, přeběhla pole a zastavila se, až když byla u houpačky.
Byl teplý podzimní den, foukal chladný větřík, ale v dálce se blížila bouřka. Zoey na to nedbala. Hrála si v lesíku, a když jí to omrzelo, šla do stodoly skákat do sena.
Dvojčata bydlela na farmě.
Každá měla svého koně, ale zatím si jich moc neužily. Maminka chtěla s ježděním počkat, až bude holkám aspoň 9 let.
Zoeyina kobylka byla tmavě hnědý anglický plnokrevník, kterému nikdo neřekl jinak než Scarlet. Byl to moc hodný, chytrý, ale někdy trošku potrhlý kůň.
Neira měla bílou chlupatou arabku. Byla dost divoká a ne každý si s ní rozuměl. Nerada k sobě někoho pouštěla a divočila, když se k ní někdo chtěl přiblížit. Ale přece jenom Neira s ní uměla komunikovat. Dokázala ji uklidnit tak, že ji mohla obejmout, pohladit nebo podrbat za ušima. I přes zbarvení se koni říkalo Twilight.
Stejně jako dvojčata i Scarlet a Twilight si spolu výborně rozuměly ale jinak byly také naprostým opakem....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama